wordpress

Aloha Residence to niezwykle przemyślany i zaprojektowany z należytą starannością apartamentowiec.

Prestiżowy projekt studia atelier 7 architektura gnich – wielokrotnego zdobywcy nagród za unikalny design. Budynek odznacza się niebywałą estetyką i dbałością o detal. Fasada apartamentowca to niemalże dzieło sztuki architektonicznej. Przyjęte rozwiązania i szlachetne materiały podkreślają nietypowy charakter budynku.

Nieregularnie kształty, przeszklone ściany, duże balkony i grafitowe elementy elewacji są zapowiedzią prestiżu i elegancji, jakiej możemy się spodziewać we wnętrzach. Liczne przeszklenia i wyższe niż standardowo budowane sufity zapewnią duże nasłonecznienie i przestronność mieszkań.

Monitoring

Dwupoziomowy parking

Oszklone windy

Boksy garażowe

Panoramiczne okna

Klimatyzacja

Grzejniki kanałowe

Balkony i tarasy

Na najwyższych kondygnacjach powstaną przestronne, dwukondygnacyjne penthouse’y z tarasami i przeszklonymi antresolami. Do najbardziej luksusowych apartamentów będą bezpośrednio doprowadzone windy łączące je z podziemną halą garażową oraz częścią usługowo-rekreacyjno-leczniczą na parterze.

W dwukondygnacyjnej hali garażowej zlokalizowanych będzie 86 miejsc postojowych, czyli więcej niż mieszkań w budynku. Zgodnie z obecnymi trendami do każdego miejsca postojowego będzie można podłączyć stację ładowania samochodów elektrycznych. Monitoring całego budynku i całodobowa obsługa konsjerża zapewnią mieszkańcom bezpieczeństwo i dodatkowy komfort.

To projekt adresowany do osób chcących prowadzić zdrowy styl życia, szukających komfortu, spokoju i szczęścia oraz pragnących dzielić się tym szczęściem z innymi.