Aloha Residence

Aloha Residence to niezwykle przemyślany i zaprojektowany z należytą starannością apartamentowiec.

Prestiżowy projekt studia atelier 7 architektura gnich – wielokrotnego zdobywcy nagród za unikalny design. Budynek odznacza się niebywałą estetyką i dbałością o detal. Fasada apartamentowca to niemalże dzieło sztuki architektonicznej – wzory które zostały zaprojektowane na potrzeby tej inwestycji są wykonane na specjalne zamówienie z eleganckiego betonu architektonicznego.

Przyjęte rozwiązania szklanych i stalowych balustrad z dekorem podnoszą walor estetyczny, a także zapewniają intymność użytkownikom balkonów.

W konkursie organizowanym przez RYNEK PIERWOTNY projekt naszej inwestycji zajął 1 miejece  w kategorii Najlepsza Inwestycja w Szczecinie w 2021 r.

 
 
 

To projekt adresowany do osób
chcących prowadzić zdrowy styl życia,
szukających komfortu, spokoju i szczęścia
oraz pragnących dzielić się tym szczęściem z innymi.

Nieregularnie kształty, liczne przeszklenia, duże balkony i grafitowe elementy elewacji są zapowiedzią prestiżu i elegancji, jakiej możemy się spodziewać we wnętrzach.

Panoramiczne okna i wyższe niż standardowo wysokości apartamentów zapewnią doskonałe doświetlenie pomieszczeń  i zwiększą optycznie przestrzeń. Wysoka jakość aluminiowych okien z szybami o podwyższonym współczynniku przepuszczalności energii słonecznej wpłynie na komfort użytkowania.

Monitoring

Dwupoziomowy parking

Oszklone windy

Boksy garażowe

Panoramiczne okna

Klimatyzacja

Grzejniki kanałowe

Balkony i tarasy

Tworzymy przestrzeń przyjazną ludziom. Stawiamy na innowacje i ekologię. Wszystko po to aby nasi klienci czuli satysfakcję z zakupu. W Aloha Residence znajdują się tylko 82 apartamenty  o powierzchni od 25 m² do 170 m².

Na najwyższych kondygnacjach powstaną luksusowe klimatyzowane  apartamenty z przeszklonymi wysokimi antresolami oraz tarasami, z których widok rozpościerać się będzie na panoramę miasta.

Do najbardziej luksusowych apartamentów będą bezpośrednio doprowadzone prywatne windy łączące je z podziemną halą garażową oraz częścią usługowo-rekreacyjną na parterze.

Oferujemy najwyższy standard wykończenia w Szczecinie, porównywany z najlepszymi 5-gwiazdkowymi hotelami. Eleganckie lobby wita mieszkańców i gości apartamentowca. Nowoczesne, przeszklone windy, posadzki i schody wykończone gresem wielkoformatowy, wykładziny podłogowe w ciągach pieszych od 1 piętra, a także jasne tapety na ścianach, lustra i nowoczesne oświetlenie. Wysokie na 240 cm drzwi wejściowe do apartamentów wzbogacone o portale z kamienia naturalnego akcentują hotelowy charakter części wspólnych budynku. Z myślą o komforcie i wygodzie zastosowaliśmy nowoczesne systemy otwierania apartamentów za pomocą zamków elektronicznych i kart dostępu. Apartamenty typu “studio” w zakresie wykończenia posiadają instalację KNX oraz osprzęt do inteligentnego zarządzania lokalem. Apartamentowiec zasilany będzie częściowo energią odnawialną pozyskiwaną z instalacji kolektorów słonecznych zlokalizowanych na dachu budynku. W halach garażowych (na poziomie -1 i -2 budynku), przy każdym miejscu postojowym przewidziano złącza do montażu stacji ładowania pojazdów elektrycznych. Apartamentowiec będzie monitorowany całodobowo.

Planowany termin realizacji inwestycji to II kwartał 2024 roku.