Aloha Residence

Aloha Residence to niezwykle przemyślany i zaprojektowany z należytą starannością apartamentowiec.

Prestiżowy projekt studia atelier 7 architektura gnich – wielokrotnego zdobywcy nagród za unikalny design. Budynek odznacza się niebywałą estetyką i dbałością o detal. Fasada apartamentowca to niemalże dzieło sztuki architektonicznej – wzory które zostały zaprojektowane na potrzeby tej inwestycji są wykonane na specjalne zamówienie z eleganckiego betonu architektonicznego.

Przyjęte rozwiązania szklanych i stalowych balustrad z dekorem podnoszą walor estetyczny, a także zapewniają intymność użytkownikom balkonów.

W konkursie organizowanym przez RYNEK PIERWOTNY projekt naszej inwestycji zajął 1miejece  w kategorii Najlepsza Inwestycja w Szczecinie w 2021r
To projekt adresowany do osób
chcących prowadzić zdrowy styl życia,
szukających komfortu, spokoju i szczęścia
oraz pragnących dzielić się tym szczęściem z innymi.

Nieregularnie kształty, liczne przeszklenia, duże balkony i grafitowe elementy elewacji są zapowiedzią prestiżu i elegancji, jakiej możemy się spodziewać we wnętrzach.

Panoramiczne okna i wyższe niż standardowo wysokości apartamentów zapewnią doskonałe doświetlenie pomieszczeń  i zwiększą optycznie przestrzeń. Wysoka jakość aluminiowych okien z szybami o podwyższonym współczynniku przepuszczalności energii słonecznej wpłynie na komfort użytkowania.

Monitoring

Dwupoziomowy parking

Oszklone windy

Boksy garażowe

Panoramiczne okna

Klimatyzacja

Grzejniki kanałowe

Balkony i tarasy

Na najwyższych kondygnacjach powstaną przestronne, dwukondygnacyjne penthouse’y z przeszklonymi wysokimi antresolami oraz tarasami z których widok rozpościerać się będzie na panoramę miasta.

Do najbardziej luksusowych apartamentów będą bezpośrednio doprowadzone prywatne windy łączące je z podziemną halą garażową oraz częścią usługowo-rekreacyjną na parterze.

W dwukondygnacyjnej hali garażowej zlokalizowanych będzie 86 miejsc postojowych, czyli więcej niż mieszkań w budynku. Zgodnie z obecnymi trendami do każdego miejsca postojowego będzie można podłączyć stację ładowania samochodów elektrycznych. Monitoring całego budynku i całodobowa obsługa konsjerża zapewnią mieszkańcom bezpieczeństwo i dodatkowy komfort.