Aloha Residence

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców w budynku powstanie Holistyczne Centrum Leczenia i Rozwoju Aloha zapewniające wiele udogodnień. Na powierzchni ponad 1000 m2 zmieszczą się gabinety masażu, rehabilitacji, gabinet dietetyka i inne. Można będzie skorzystać również z dobrodziejstw sauny mokrej, suchej oraz komory krioterapii.

W salach organizowane będą zajęcia uważnej jogi, tańca intuicyjnego, medytacji, sesji oddechowych i wielu innych mających uzdrawiające właściwości. Miejsce to uświetnią koncerty na gongach i misach tybetańskich, przywracające naturalną harmonię organizmu.

Concierge

Restauracja

Room service

Sale jogi i tańca

Strefa dla dzieci

Sauna sucha, mokra

Gabinety uzdrawiania

Gabinety masażu

 

Na parterze budynku powstanie restauracja a’ la carte z usługą room service dla mieszkańców. Do wyboru będą potrawy nie tylko kuchni polskiej i europejskiej, ale także z różnych stron świata, dania ekologiczne, bezglutenowe i terapeutyczne.

Cyklicznie będą odbywać się warsztaty, szkolenia, seminaria rozwojowe, a oprócz tego nauczanie zdrowego gotowania i odżywiania.  Z myślą o rodzicach korzystających z  Centrum Aloha, powstanie również miejsce, z którym dzieci będą mogły pozostać pod fachową opieką, pobawić się, odrobić lekcje i zjeść posiłek.